Darbo užmokestis

Pilietiškumo pamoka 8-10 klasių mokiniams

Balandžio 24 d. mokykloje vyko pilietiškumo pamoka 8-10 klasių mokiniams, kurią vedė generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnai. Jie papasakojo apie akademijos struktūrą, gynybinį komitetą, štabą.

Trečio kurso kursantas supažindino apie sausumos pajėgas, savanorius, karines oro ir jūrų pajėgas. Kokia veikla vykdoma specialiųjų operacijų metu.

Atsakydamas į klausimą kodėl pasirinko studijas LKA, kariūnas akcentavo, kad visada žavėjosi karinėmis pratybomis, disciplina, atsakomybe už savo veiksmus ir poelgius. Akademijos kapitonas Miroslav Sviglinski pasakojo apie kariūnų laisvalaikį, galimybę sportuoti ir linksmai juokavo, kad kiekvieno karininko garbės reikalas gražiai šokti. To kariūnai privalo mokytis antrame kurse.

Akademijoje mokosi ir merginos, jos sudaro 10 % visų studentų skaičiaus. Svarbiausia- atsakomybė, disciplina, drausmė.