Jaunųjų žurnalistų būrelis

Iš kurgi visi sužino apie mokyklos gyvenimą, jos džiaugsmus ir rūpesčius? Be abejonių, iš jaunųjų žurnalistų viešai skelbiamų straipsnių, žinučių, interviu.
2012-2013 m. m. į Jaunųjų žurnalistų būrelį susirinko devynetas plunksnos brolių ir sesių. Moksleivius čia labiausiai traukia galimybė stebėti ir aprašyti renginius, fotografuoti, imti interviu. Dėl šio malonumo tenka ir šiek tiek “juodo” darbo padirbėti – parašyti ar kompiuteriu surinkti įvairių tekstų.
Vyriausia žurnalistė – aštuntokė Akvilė Š. Žurnalistine veikla ji užsiima jau ketvirtus metus. Rimtai straipsnių rašymu susidomėjęs ir septintokas Lukas Š. Šiemet savo patirtį jiems teks perduoti būriui žurnalistine veikla susidomėjusių penktokų. Visų jų laukia “pirmasis krikštas” – informacijos apie pradinukų “Rudenėlio” šventę ruošimas.
Jaunųjų žurnalistų būreliui vadovauja lietuvių kalbos mokytoja Saulė Nagienė. Tad visus, norinčius ką nors pranešti, paskelbti, informuoti ar skleisti savo kūrybą, kviečiame prisijungti prie Jaunųjų žurnalistų būrelio veiklos.