UTENOS R. VYŽUONŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA
SKELBIA ATRANKĄ ISTORIJOS MOKYTOJO (OS) PAREIGOMS UŽIMTI

Konkursas vykdomas pagal Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680.
Mokytojai, pretenduojantys į pasirinktą pareigybę, privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.
4. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.
5. Gyvenimo aprašymą.
6. Rekomendaciją (-as) iš buvusių darboviečių (pageidautina).
Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui.
Dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo, įskaitant konkurso paskelbimo dieną, kasdien nuo 8.00 iki 16.00 val. (Dokumentų priėmimo pradžia – 2015 m. gruodžio 3 d., pabaiga – 2015 m. gruodžio 16 d.)
Dokumentai pateikiami  asmeniškai adresu Šilo g. 6, Vyžuonų mstl., Utenos r. Vyžuonų pagrindinės mokyklos raštvedei-sekretorei Romaldai Skrebūnienei, siunčiant registruotu laišku arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Informacija apie atranką teikiama tel. (8 389) 60 233 ir darbo biržos internetinėje svetainėje adresu : www.ldb.lt
Istorijos mokytojas (-a)
Pareigybės pavadinimas: istorijos mokytojas (-a);
Darbo krūvis (val. per savaitę): 6 val.;
Darbo sutarties rūšis:  terminuota
Darbo užmokestis: priklauso nuo turimos pedagogo kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo.