Informacija apie laisvą ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtojos pareigybę

Utenos r. Vyžuonų pagrindinė mokykla nuo 2014 m. spalio 7 d. į darbą priims ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtoją – 0,5 etato. Darbo vieta – Utenos r. Vyžuonų pagrindinė mokykla.  Sutartis neterminuota. Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti: auklėtojas privalo turėti aukštąjį (aukštesnįjį, įgytą iki 2009 metų, ar specialųjį vidurinį, įgytą iki 1995 metų) išsilavinimą ir būti baigęs vieną iš mokytojų rengimo ikimokyklinėms įstaigoms arba edukologijos studijų krypties programų ir turėti auklėtojo kvalifikaciją.
Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus (toliau – dokumentai):
1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
4. Gyvenimo aprašymą;
5. Auklėtojo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.
Atrankai pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijų.
Pretendentas dokumentus skelbime nurodytu adresu pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.
Pretendentų pateikti dokumentai registruojami.
Dokumentai priimami Utenos r. Vyžuonų pagrindinės mokyklos raštinėje adresu: Šilo g. 6, Vyžuonų mstl., Utenos rajonas, nuo 2014 m. rugsėjo 22 d. iki 2014 m. spalio 6 d. nuo 800 val. iki 1600 val., pietų pertrauka – 1200 – 1245 val.
Telefonas pasiteiravimui: (8 389) 60233.
Pretendentai, atitinkantys reikalavimus bus kviečiami į pokalbį, Jo vieta ir data bus pranešta kiekvienam asmeniškai pretendento nurodytais kontaktais.
Su auklėtojos pareigybės aprašymu galima susipažinti Utenos  r. Vyžuonų pagrindinės mokyklos  raštinėje.