Rugsėjo 1-oji su Mere Popins

Vyžuonų pagrindinėje mokykloje Rugsėjo 1–osios šventė prasidėjo šv. mišiomis šv. Jurgio bažnyčioje, kurias aukojo kun. E. Staleronka.
            Šventiškai papuoštoje mokyklos sporto salėje susirinko mokiniai, jų tėvai, mokytojai. Didžiausios sėkmės žengiant mokslo, ieškojimų ir atradimų keliu mokiniams linkėjo mokyklos direktorius R. Žvirblis, seniūno pavaduotoja R. Šeikienė, bendrijos „Vyžuona“ pirmininkė V. Slapšinskienė.

Didžiausia šventė buvo pirmokams. Pirmokės Saulės Banevičiūtės atliekama dainelė sutikta šiltais plojimais. Koncertavo mokyklos ansamblis „Spindulėlis“. O nuostabioji vaikų auklė Merė Popins linkėjo vaikams sėkmingų mokslo metų. Mokytojai mokiniams dovanojo tortą.