Kalėdinis karnavalas 2008

2008 m. gruodžio 19 d. mokykloje vyko Kalėdinis karnavalas. Ryte Kalėdų senelio laukė darželio, priešmokyklinės grupės vaikučiai bei pradinių klasių mokiniai. Kartu su Kalėdų seneliu, burtininku

(mok. R.Davniukienė) bei mergaite (mok. R. Morozovienė) vaikai keliavo po įvairias pasaulio šalis, nuo Laplandijos iki Afrikos, norėdami patirti kuo daugiau nuotykių bei įsitikinti, kad pati nuostabiausia šalis yra gimtinė – Lietuva. Kalėdinį karnavalą užbaigė Kalėdų senelio dovanos, finalinė daina bei linksmybės.

Po pietų kalėdinėmis nuotaikomis gyveno vyresniųjų klasių mokiniai. Kiekviena klasė bei mokytojai prisiminė lietuvių liaudies dainas bei jas inscenizavo. Tarp pasirodymų vyko įvairūs konkursai, viktorinos. Renginį organizavo 8 klasės mokiniai (klasės vadovė D. Diržienė)o, vedė 8 klasės mokinės K. Naumkinaitė bei I. Stankevičiūtė. Po renginio taip pat netruko linksmybių.