Mokytojo diena

Mokytojo dieną švenčiame spalio penktą. Šią dieną pagerbiame mokytojus, kurie mus veda į žinių pasaulį. Visi esame mokiniai ( dabar ar kažkada jais buvom.)

Mus mokė mokytojai, tad esame jiems dėkingi. Jie mus pavertė tuo, kuo dabar esame. Juk be mokytojo mes nemokėtume nei skaityti, nei rašyti, nei vieno prie vieno pridėti.

Mokytojo diena, kaip ir motinos diena, yra skirta susitelkti į brangų žmogų , viską jam atiduoti. Mes stengiamės, kad jis tą dieną būtų laimingas. Ir ne tik tą dieną, o visą laiką. Laimingi tie, kuriuos myli, jie neliūdi ir neverkia. Mokytojai yra ypatingi. Jie turi stebuklingą galią mokyti. Tokia jų stebuklinga galia perduodama ir mums. Mokytojo dėka esame protingi, juk tik jie mums parodė tikrąjį pasaulį. Mokytojo diena ne stebuklas, o diena, kuri stabdo laiką. Kai mokytojai tampa mokiniais, o mokiniai mokytojais, būna puiku. Džiaugiuosi , kad tas laikas nesustoja amžinai . Aš taip pat noriu būti mokytoja. Noriu atiduoti savo žinias, sugebėjimus mokiniams, noriu juos išmokyti pažinti skaičių, raidę, sudėti skaitmenis. Skatinti, kad mokiniai norėtų eiti į mokyklą ir suprastų, kad mokslas yra galia, kad norėtų mokytis.

Kas būna mažas, visada užauga ir subręst -, tiek vaisius, tiek žmogus. Gera jausti rankas, padedančias augti.

Akvilė Šeikytė

5 klasė