Sporto šventė

Vasario 11d., trečiadienį, Vyžuonų pagr. mokykloje vyko sporto šventė. Joje dalyvavo mokiniai ir mokytojai.

Buvo iš viso penkios komandos: 6kl., 7kl., 8lk., 10kl. Ir mokytojų. Tą dieną po pirmosios pamokos visi pradėjo rinktis į sporto salę, treniruotis, apšilti prieš varžybas. Po pusvalandžio, kai visos komandos jau susirinko, mes pradėjome šią šventę. Kadangi už lango, buvo vėjuota ir šalta, mes nusprendėme apšilti. O šiam dalykui labiausiai tiko sužaisti kvadratą. Todėl ilgai nelaukę, mes pasiskirstėme į komandas ir pradėjome žaisti. Šis žaidimas buvo tikrai labai linksmas, buvo ir juokingų situacijų , bei aišku gerų emocijų. Po valandos, kai žaidimas jau pasibaigė, mes nustatėm nugalėtoją. Nugalėtojas – 10kl.

Tarp kvadrato ir kito žaidimo, kad žaidėjai galėtų pailsėti, mes surengėme tritaškių mėtymo varžybas. Metė poromis, po 1min porai. Ir laimėtojų pora tapo – Jaunius ir Arnoldas. Jie sumėtė daugiausiai tritaškių per vieną minutę.

Pailsėję ir kupini jėgų, žaidėjai grįžo į sporto salę, žaisti vieną iš jiems labiausiai patinkančių žaidimų – krepšinį. Žaidėjai labai stengėsi pelnyti kuo daugiau taškų savo komandai. Po atkaklių kovų buvo žinoma klasė – laimėtoja. Ja tapo – 7kl.

Po krepšinio varžybų, vėl padarėme pertraukėle, baudų mėtymą. Mėtyme dalyvavo irgi poromis, po 1min. porai. Po pusvalandžio mes jau žinojome laimėtojus. Jais tapo vėlgi – Jaunius ir Arnoldas.

Po visų žaidimų mokytojų komanda jautėsi labai pavargusi, todėl nebeturėjo jėgų žaisti paskutini žaidimą – futbolą. Iš to galime spręst, kad mokytojai per mažai sportuoja ir, kad reikia dažniau tokias šventes surenginėt. Mokiniai jautėsi nepavargę, todėl sudarė naujas komandas ir pradėjo žaist futbolą. Po kurio laiko žinojom visų žaidimų laimėtojus. Futbolo laimėtojais tapo - . Po futbolo varžybų, visi žaidėjai jau pavargę. Todėl ilgai nelaukę, organizatoriai įteikė laimėtojams padėkas ir prizus