Tolerancijos diena

Pasitinkant Tarptautinę Tolerancijos dieną statėme TOLERANCIJOS LAIVĄ

Šių metų Tarptautinės Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos laivas. Pasitinkant šią dieną mokiniai per etikos pamokas, klasės valandėlių metu prisiminė žodžio Tolerancija reikšmę ir prasmę, prisiminė ir nagrinėjo tolerancijos ir netolerancijos pavyzdžius kasdieniniame gyvenime, aiškinosi, ką reiškia būti tolerantišku. Vyresnių klasių mokiniai ant lapelių rašė savo mintis apie toleranciją, o darželinukai, priešmokyklinukai, pradinių klasių mokiniai ir penktokai lankstė iš popieriaus laivelius, rašė ant jų tolerantiško žmogaus savybes. Lapkričio 16-ąją visi laiveliai buvo „suplukdyti“ į vieną vietą ir koridoriuje ant sienos iš mažų laivelių buvo pastatytas vienas didelis Tolerancijos laivas. Taip pat  visų klasių ir kabinetų durys buvo papuoštos mažais laiveliais, ant kurių užrašytos sentencijos apie toleranciją.