Netradicinės pamokos

Po gimtinės apylinkes

Buvome netikėtai nustebinti, kai istorijos mokytojas prieš pamoką  pasakė, jog mokysimės ne klasėje. Aišku, mes visi labai apsidžiaugėme.
O pamoka vyko Vyžuonų miestelyje ir jo apylinkėse. Aplankėme Rašytojų kalnelį, miestelio bažnyčią, knygnešio namą ir kitus istorinius kultūrinius objektus. Ne tik sužinojome, bet ir kitaip pamatėme tas vietas, pro kurias anksčiau praeidavome nesusimąstydami.

Ineta, Sima, Erika
V klasės mokinės

Utenos kraštotyros muziejuje

Spalio ketvirtą dieną  istorijos pamoka vyko netradicinėje vietoje - Utenos kraštotyros muziejuje. Čia mes susipažinome su įvairiomis epochomis Lietuvos gyventojų naudotais daiktais, klausėmės gido pasakojimo apie mūsų praeitį.
Buvome maloniai nustebinti, nes istorijos alsavimą galėjome pajusti iš daug arčiau.

Akvilė Šeikytė
VII klasės mokinė