Kalėdinis karnavalas

Kalėdinis karnavalas

Kiekvienas didelis ir mažas laukia šv. Kalėdų ir Naujųjų metų, nes šių švenčių metu vyksta stebuklai.  Mūsų mokyklos  tikybos mokytoja Jolita Gudeliūnienė su mokiniais gražiu pasakojimu ir Advento vainiku priminė, kad prasidėjo nuostabus laukimo metas. Mokiniai pradėjo gyventi švenčių laukimu ir ruoštis Kalėdiniam karnavalui.
Gruodžio 22d. į Vyžuonų mokyklos sporto salę susirinko ne tik mokyklos bendruomenė, bet ir miestelio gyventojai. 8kl. piratai su Kalėdų seneliu padėjo keliauti po pasaulio žemynus. Keliaudami sutiko pulką besmegenių (ikimokyklinė grupė) Snieguolę  su septyniais nykštukais ir piktąją raganą (4kl.), Batuotą katiną (6kl.) ir Kiškį vagilį (7kl.), miško žvėrelius (1kl.). Kartu su Linksmuoju cirku keliavo į Afriką , kur sutiko daktarą Aiskaudą ir bloguosius plėšikus (priešmokyklinukai, 2kl., 3kl), pabuvojo džiunglėse pas Mauglį(5 kl.).Piratai mus nuplukdė į Ameriką ,kur susitikome su NBA žvaigždėmis (10 kl.).  Iš Amerikos grįžome į ūkininko malūną, ten  mokytojai inscenizavo lietuvių liaudies dainelę „Du gaideliai“. Mokinių didžiausias džiaugsmas - Kalėdų senelio dovanos ir fejerverkai. Tai buvo šventė visiems: mokiniams, mokinių tėvams ir mokytojams.