Pamoka gamtoje

Šiai dienai ruošėmės iš anksto. Laimei, diena buvo nuostabi. švietė saulė ir buvo šilta. Visi susirinkome prie mokyklos su puikia nuotaika, dviratininkų šalmais, pasipuošę liemenėmis ir su savo puikiais dviračiais. Štai ir atvažiavo mūsų mokytoja Nijolė Dudzinskienė.

Pamoka gamtoje

Prisiminėme, dar kartą, kokiu maršrutu važiuosim ,kaip važiuosime, kokių eismo taisyklių laikysimės.Išvažiavome. Aš, Sima, važiavau pirma, paskui važiavo Erika ir visi kiti draugai.

Mokytoja vis stodavo ir pasakydavo, ką mes darome taip ir ką darome ne taip.Pirmiausia nuvažiavome prie Vytauto Didžiojo paminklo. Mokytoja papasakojo apie paminklo pastatymo istoriją, kodėl šis kalnas vadinamas Kartuvių kalnu.

Po to važiavome pas dailininką A.Indrašių. Apžiūrėjome jo gražius darbus. Pabuvę, apžiūrėję,  važiavome prie Rašytojų kalnelio.

Pasigrožėję mūsų mokyklos buvusio mokinio H. Orakausko darbais, susėdome pailsėti. Suvalgėme viską, ką buvome pasiėmę iš namų ir grįžome į mokyklą.

Puiki pamoka.

4 klasės mok. Sima Šeikytė