Rugsėjo pirmoji – mokslo ir žinių diena

Po vasaros atostogų būrys moksleivių ir mokytojų vėl sugužėjo į Vyžuonų pagrindinės mokyklos koridorius ir klases. Prasidėjo pirmoji naujų mokslo metų diena.

Pirmiausia visi dalyvavome šv. mišiose, susikaupėme, nusiteikėme rimtam darbui. Vėliau visi bėgome į mokyklą, čia susitikome su draugais, bendravome su mokytojais, kurių pasiilgom per ilgą ir karštą vasarą. Visi susėdome sporto salėje, kuri buvo gražiai papuošta įvairaus dydžio spalvotais varpeliais. Šventė prasidėjo Lietuvos himnu, moksleivių atliekamomis dainomis ir deklamuojamais eilėraščių posmais. Susirinkusiuosius sveikino Vyžuonų seniūnijos seniūnas, bendrijos pirmininkė, klebonas bei mokyklos direktorius. Visiems buvo pristatyti pirmokai – naujieji mūsų mokyklos mokiniai. Vyriausieji dešimtokai – palydėjo pirmokėlius į klasę ir prasidėjo nauji mokslo metai. Juos visi sutikome su viltimi, tikėjimu ir noru kuo daugiau išmokti.

Tikimės, kad mūsų viltys pasiteisins.

Akvilė Šeikytė
Jaunoji žurnalistė