Akcija „Darom 2010 “

Šių metų balandžio 16 d. Vyžuonų pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo akcijoje „ Darom – 2010“. Vaikai noriai rinko šiukšles, grėbė.

Mokiniai tvarkė stadioną bei mišką aplink jį. Pradinių klasių mokiniai su penktokais valė bėgimo taką. Kiti rinko šiukšles. Sugrėbti spygliai, kankorėžiai ir lapai buvo pilami į mišką. O surinktos šiukšlės išvežtos.

Rinkdami šiukšles vaikai ne tik padėjo gamtai, jie gėrėjosi pavasario džiaugsmu - žibuoklėmis. Kai kurie savo priskintas puokštes dovanojo mokytojams. Diena buvo išties labai graži, praleista turiningai.

Buvo rasta daug atliekų, ypač stiklo ir metalo. Ši akcija suvienijo mus svarbiam darbui: nutarėme kelti inkilus, tvarkyti aplinką, nebešiukšlinti. Lietuva bus švaresnė.

Akvilė Šeikytė
5 klasės mokinė