Kalėdinis karnavalas 2011

2011 metų gruodžio 23 dieną Vyžuonų pagrindinė mokykla  buvo pilna žmonių šurmulio. Visi susirinko į mokinių kalėdinį karnavalą.
Šiais metais kiekviena klasė atstovavo kokią nors valstybę per televizijos programą. Tad buvo čia ir prancūziškos mados atstovų, ir ispaniško flamenko šokėjų, ir Drakula iš Rumunijos, ir lenkų ponių bei ponų.
O kiek buvo žmonių bei juoko. Turbūt geriausiai pasirodė šeštos klasės mokiniai bei mokytojai. Šešta klasė (joje ir aš) vaidinome reklamas: vienąkart – sauskelnių reklamą, kitą kartą – epizodą iš chorų karų (atlikome dainą „Čiuožki, čiuožki“).
Mokytojai inscenizavo dainą “Išėjo tėvelis į mišką“.
Karnavalo pabaigoje Kalėdų Senelis visiems padėkojo už gražų reginį ir įteikė dovanų. Dabar vėl lauksime kitų metų, kito karnavalo.
Lukas Šukys
Jaunasis žurnalistas