Šaškių varžybos

Mokytoja Renata Davniukienė pranešė, kad kiekviena mergaitė turės sužaisti šaškėmis su kiekviena mergaite iš savo klasės, analogiškai ir berniukai. Paskui klasės auklėtojos suskaičiuos visus taškus ir mokiniai, surinkę daugiausia taškų, eis į mokyklines varžybas, kurios visada vyksta mokytojos Renatos Davniukienės klasėje. Šiose varžybose kiekviena mergaitė sužaidžia po partiją su kitomis žaidėjomis, kurios tapo geriausiomis savo klasėje, berniukai irgi žaidžia su kitais savo oponentais. Visiems sužaidus, suskaičiuojami rezultatai ir po kelių akimirkų ateina mokytoja ir paskelbia berniukų bei mergaičių nugalėtojus:
Mergaičių grupė                                             Berniukų grupė
I vieta – Diana Naumkinaitė 4 klasė                    I – vieta – Arnas Petkevičius 4 klasė
II vieta – Monika Gadliauskaitė 2 klasė                II  - vieta - Mindaugas Baravykas 4 klasė
III – vieta – Gabrielė Beimonaitė 3 klasė             III – vieta – Aurimas Jankauskas 3 klasė
Po keleto dienų nugalėtojai važiavo į Uteną ir iškovojo II-ąją vietą tarp kaimo mokyklų.
4 klasės mokinė Diana Naumkinaitė