Edukacinės išvykos 2012

Ikimokyklinukai ir antrokai keliavo po Vyžuonų ir Užpalių apylinkes.

Priešmokyklinukai ir pirmokai aplankė senojo geležinkelio stotį Stabulunkių kaime.

Pirmokai su antrokais keliavo po Anykščių kraštą.

Gegužės 23 d. 3 klasės mokiniai su mokytoja Renata Davniukiene vyko į Anykščius.  Kelionės tikslas buvo keliauti siauruoju geležinkeliu į Rubikius ir ten dalyvauti mokslo metų užbaigimo šventėje. Pakeliui aplankėme Šeimyniškėlių piliakalnį, paklausėme trumpos istorijos pamokėlės apie senuosius piliakalnio gyventojus. Vėliau Važiavome siauruku, linksminomės šventėje, dalyvavome atrakcionuose, valgėme ledus. Grįžome pavargę, bet laimingi.

4 klasė aplankė Europos centrą, kuriame ieškojo  Comenius projekte „ Pasakų pasaulis“ dalyvaujančių šalių partnerių vėliavų. Nusifotografavome prie ąžuoliuko, kurį pasodino premjeras Algirdas Brazauskas. Aplankę ir apžiūrėję Europos parką Vilniuje ėjome į 3 D filmą „ Piratai nevykėlių kompanija“.