Naktis mokykloje 2011

Įprastai po pamokų laiką leidžiame namuose prie kompiuterio bendraudami įvairiuose tinklapiuose. Tačiau vieną penktadienio popietę susitikome ne internete, o mokykloje.
Viskas prasidėjo po pamokų sporto salėje. Vyko krepšinio ir kvadrato varžybos tarp klasių, ir svečių, Utenos 9 - osios rinktinės 9 - os kuopos šaulių komandų. Stipriausia ir vikriausia tapo 6 klasės komanda.
Veiksmas virė ir valgykloje, kur buvo skutamos bulvės cepelinams ir maišoma tešla sausainiams. Kai cepelinai jau garavo puode ir varžybos buvo pasibaigusios, visi prie bendro stalo stiprinosi ir dėkojo šeimininkėms už skanią vakarienę.
Po to prasidėjo linksmybės: atrakcionai, diskoteka su linksmomis užduotimis ir kino filmas. Pasilinksminę privalėjome ilsėtis, tačiau niekas nemiegojo, nes dar turėjo energijos, kadangi visiems buvo gera kartu. Paryčiais buvome prižadinti naktiniam žygiui su įdomiomis užduotimis, kurias įvykdę mėgavomės didžiuliu saldžiu prizu.
Taigi, manau, šis renginys pavyko, nes visi puikiai praleidome laiką kartu ir supratome, kad ne tik prie kompiuterio gali būti įdomu.

A. Šeikytė, 7 kl. mokinė, jaunoji žurnalistė