Mokinių diena

Mokinių diena

Kartą mes, mokyklos mokinių tarybos nariai, susirinkome po keturių pamokų į istorijos kabinetą ir tarėmės, kaip paįvairinti gyvenimą. Dešimtokai pasiūlė organizuoti Mokinių dieną. Mokytojai per moksleivių atostogas paruošė specialių užduočių. Tik sugrįžus po atostogų, balandžio 26 d., prasidėjo ypatinga diena, Mokinių diena. Pirmos pamokos tema "Kai aš mažas buvau". Per šią pamoką prisiminėme, kaip gera būti mažu vaiku, atlikinėjome užduotis, spalvinome, skaitėme, rašėme brūkšnelius ir t.t. Kadangi susirinkome po Velykų, surengėme ir margučių ridenimo varžybas. Kiti tuo metu kūrė ketureilį tema: "Rūkymas blogai", tikrinome savo plaučius pūsdami balionus. Ypač arši kova vyko "Gudručių karuose", net dvi valandas trukusią kovą laimėjo dešimtokė Ingrida. Savo fizinę ištvermę išbandėme sportinėse varžybose. Šventėje dalyvavome visi, buvo įdomu. Pabaigoje visi DRAUGIŠKAI valgėme tortą. Tad diena buvo neįprasta ir linksma.

Tikiuosi, kad ji taps tradicija mūsų mokykloje.

Vesta Petkevičiūtė

X kl. mokinė