Tarptautinę Tolerancijos dieną pasitikome su TOLERANCIJOS SKĖČIAIS

Šių metų Tarptautinės Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos skėtis. Šiais metais mūsų mokykla dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje, kurios metu socialinė pedagogė per klasės valandėles su mokiniais diskutavo apie tolerancijos reikšmę mūsų kasdieniniame gyvenime, apie pačias įvairiausias diskriminacijos formas, žaidė žaidimą apie netolerantiškus žmones. Vyresnių klasių mokiniai gamino vieną bendrą tolerancijos skėtį, jį dekoravo savo sukurtais eilėraščiais, nuotraukomis, žymių žmonių mintimis apie toleranciją. Priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai piešė skėčius, puošė juos mintimis apie gražų elgesį, rašė tolerantiško žmogaus savybes, o antros klasės mokiniai su savo mokytoja labai išradingai panaudojo seną skėtį, kuris dabar puošia mokyklos biblioteką. Visi kiti skėčiai puikuojasi parodoje mokyklos koridoriuje.