Naktis mokykloje 2012

Naktis mokykloje

Vyžuonų pagrindinėje mokykloje  jau tradiciniu tapęs renginys „Naktis mokykloje“ šiemet vyko trečiąjį kartą. Šį kartą jis buvo ypatingas, labai patobulintas. Kai kurios programos dalys pakeistos, o ir naktinis žygis buvo daug įdomesnis.
Vakaras prasidėjo sportinėmis varžybomis, kuriose dalyviai rungėsi kvadrato ir krepšinio aikštelėse. Nesportuojantys ėmėsi darbų virtuvėje. Padėjo virėjoms ruošti vakarienę. Varžybose dalyvavo 5 komandos, prizinių vietų nebuvo, nugalėjo draugystė. Po audringų sportinių varžybų visi sugužėjo į virtuvę, kurioje ant stalų aušo skani pica. Sočiai pavakarieniavę mokiniai grįžo į sporto salę žaisti žaidimų: šokinėjo per gumą, žaidė krepšinį surištomis rankomis ir pūtė balionus. Pažaidę, pasilinksminę ėmėsi dainuoti karaokė. Dainų buvo įvairių: visas jas su malonumu dainavo tiek į šventę atvykę jaunieji šauliai, tiek mūsų mokyklos mokiniai. Pažaidę, padainavę visi išsiruošė į naktinį žygį. Žygį organizavo Utenos 9-osios rinktinės 9-os kuopos šauliai: Maršrutas buvo gan įdomus. Pirmąjį kartą einantiems buvo labai keista keliauti visiškoje tamsoje. Grįžę iš žygio dalyviai pramogavo diskotekų salėje. Kiek pašokę susirinko žiūrėti vakaro filmo. Šiemet tai buvo nauja komedija „Tedis.“ Pasibaigus filmui visi nuėjo miegoti.
Ryte atsibudę išsiskirstė į namus  kupini gerų įspūdžių ir norų pakartoti šį renginį.

Jaunoji  žurnalistė Akvilė Šeikytė