Nepriklausomybės dienos minėjimas

Lietuvos Nepriklausomybės dienos minėjimas Vyžuonose

Vasario 16 – oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Šią svarbią Lietuvai datą vyžuoniškiai paminėjo vasario 15 dieną 13 val. Vyžuonų bibliotekoje. Į biblioteką rinkosi šventiškai pasipuošę moksleiviai, mokytojai, miestelio gyventojai. Renginį vedė moksleiviai: Mantas Kviklys, Mantas Žvirblis, Sima Šeikytė, Lukas Eigėlis. Mokyklos direktorius Rimantas Žvirblis perskaitė Nepriklausomybės paskelbimo aktą, seniūnas Audrius Remeikis tarė sveikinimo žodį, savo kūrybos eilėraštį perskaitė miestelio gyventoja Onutė Sprindienė. Lietuvių poetų eiles skaitė moksleiviai. Skambėjo dainos  apie Lietuvą. Jas atliko Vyžuonų pagrindinės mokyklos moksleiviai, paruošti mokytojos Giedrės Katinienės ir Vyžuonų kultūros centro moterų ansamblis „Versmė“, vadovaujamas  Ramunės Miečiutės.