Kovo 11-sios minėjimas Vyžuonose

Jau keli metai iš eilės Vyžuonų pagrindinėje mokykloje vyksta renginys, skirtas kovo 11-ąjai paminėti. Šiame renginyje dalyvavo Vyžuonų,  Leliūnų, Užpalių bei  Utenos mokyklų šauliai ir kiti mokiniai.
Šventė tradiciškai prasidėjo gėlių padėjimu ir žvakučių uždegimu prie pulkininko Prano Saladžiaus sodybos. Vėliau visi šventės dalyviai susirinko prie mokyklos. Moksleiviai ir kiti šventės dalyviai, pasipuošę Lietuvos vėliavomis, sustojo į gyvą širdį, taip parodydami savo meilę Lietuvai. Su švente visus pasveikino Vyžuonų seniūnas, mokyklos direktorius, Šaulių kuopos atstovė. Kartu stovėdami visi sudainavo keletą patriotinių dainų ir išsiskirstė ruoštis sportinėms varžyboms.
Sportinės varžybos  prasidėjo Vyžuonų mylios bėgimu,vėliau tęsėsi smiginio varžybomis, futbolu bei baudų mėtymu.
Po renginio  visi išsiskirstė į namus su šventine nuotaika.
Vyžuonų pagrindinė mokykla
Jaunoji žurnalistė Akvilė Šeikytė