Veiksmo savaitė „Be patyčių“

Kovo 18-24 d. mūsų mokykla dalyvavo veiksmo savaitėje „Be patyčių“. Mokiniai per šią savaitę įsijungė į bendrą veiklą „Būk mano draugas“, kūrė bendrą klasės plakatą, diskutavo draugystės, bendravimo, tolerancijos temomis, mokiniai patys rinko draugiškiausią vaiką iš kiekvienos pradinės klasės ir priešmokyklinės grupės. Taip pat šios savaitės metu buvo fotografuojami besišypsantys mokiniai ir mokytojai, nuotraukos eksponuojamos mokyklos bibliotekoje.
Penktadienį mokyklos bibliotekoje vyko baigiamasis veiksmo savaitės „Be patyčių“ renginys, kurio metu kiekviena klasė pristatė savo sukurtą plakatą „Būk mano draugas“, atliko užduotis, kurios reikalavo draugiško bendradarbiavimo, buvo apdovanoti draugiškiausi vaikai.
Soc. pedagogė Vilma Rudokienė