Europos diena

Mokykla vykdo daugiašalį Comenius projektą  „Tradiciniai žaidimai- laimingesni vaikai, gražesnis pasaulis“. Gegužės 9 d. projekte dalyvaujantys mokiniai kartu su mokytojais visiems mokyklos darbuotojams ir mokiniams prisegė korteles  su žodžiu „Labas“, šis žodis buvo parašytas aštuoniomis kalbomis, nes tiek dalyvauja šalių partnerių projekte.
Pertraukų metu vyko viktorina, kurioje ištraukus klausimą apie Europą ir į jį atsakius,  prizas – saldainis. Taip pat pertraukų metu projekte dalyvaujantys mokiniai ir mokytojai organizavo ir žaidė tradicinius lietuvių žaidimus.
Per penktą pamoką bibliotekoje visai mokyklos bendruomenei  buvo pristatytas Comenius projektas „Tradiciniai žaidimai - laimingesni vaikai, gražesnis pasaulis“, pasidžiaugta nuveiktais darbais. Už aktyvų dalyvavimą projekte mokiniams padovanotos dovanėles iš Europos informacinio centro. Taip pat kiekvienas mokinys ir mokytojas gavo prisiminimo dovanėlę.