Ekskursija į Visaginą

2013 m. gegužės 21 d. antros ir trečios klasės mokiniai vykome į edukacinę ekskursiją, į Visaginą. Salake aplankėme muziejų. Supažindino su Gražutės regioninio parko augalais, medžiais, gyvūnais, paukščiais. Taip pat didelį įspūdį paliko ir mokytojos kriauklių, koralų, žuvų ir kitų jūros dugno gyventojų kolekcija. Po to vykome į Visagine esantį akvariumą. Susipažinome su žuvimis ir vėžliais. Vaikams labai patiko vėžlių lenktynės. Buvome ne tik stebėtojais, bet ir dalyviais. Vaikai patys galėjo liesti, nešioti vėžlius. Patiko ir auksinės žuvelės, kurios išpildo visus vaikų norus. Gana ilgai vaikai grožėjosi akvariumo gyventojais. Aplankėme ir Ginučių malūną, pabraidėme upelyje. Patenkinti, daug ką sužinoję, grįžome namo.