Kelionė prie jūros

Mokyklos direktorius Rimantas Žvirblis suorganizavo kelionę prie jūros.
Palangoje aplankėme Gintaro muziejų, kur susipažinome su grafų Tiškevičių rezidencija, išgirdome įdomų pasakojimą apie šalies auksą - gintarą, žavėjomės eksponatais.
Klaipėdoje, Jūrų muziejuje, dalyvavome edukacinėje programoje "Kodėl laivas plaukia", papildėme biologijos bei istorijos žinias klausydami įdomių gidų pasakojimų.
Nida, gražiausias Lietuvos kampelis, sužavėjo gražia gamta, kopomis. Neišdildomą įspūdį paliko jūra, kurią daugelis moksleivių matė pirmą kartą ir kurioje, nors ir įpusėjus rugsėjui, daugelis išdrįso maudytis.
Moksleiviai dėkingi savo tėveliams už suteiktą galimybę pamatyti Lietuvos pajūrį, direktoriui - už suorganizuotą ekskursiją, vairuotojui - už saugią kelionę, toleranciją.

Mokytoja Laima Jakštonienė