Atnaujintos bibliotekos pristatymas renginiu „Šv. Agota. Duonos diena“

Atnaujintos bibliotekos pristatymas renginiu „Šv. Agota. Duonos diena“

Trečiadienį, vasario 5 dieną, į Vyžuonų biblioteką susirinko miestelio bendruomenė, atvyko daug svečių. Atnaujintomis Vyžuonų bibliotekos patalpomis džiaugėsi ne tik darbuotojos, mokyklos vadovai, bet ir rajono švietimo, kultūros bei Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos atstovai. Vyžuonų pagrindinės mokyklos projektas „Šiuolaikinė moderni biblioteka - informacijos, kultūros ir bendruomenės centras“ pradėtas rengti prieš du metus buvo sėkmingai įgyvendintas 2013 m. pabaigoje. Atliktas patalpų remontas, nupirkti baldai, kompiuterinė technika. Biblioteka tapo patogesne, šiuolaikiškesne, šiltesne.
Šventei vasario 5 diena – Šv. Agotos arba Duonos diena – buvo pasirinkta neatsitiktinai: norėjome pagerbti duonos kepėjas, pasidalinti duonos kepimo tradicijomis. Moterys papasakojo apie savo duonelę, pavaišino visus susirinkusius žmones. Vyžuonų parapijos klebonas kun. Eugenijus Staleronka pašventino Šv. Agotos duoną ir susirinkusiems priminė duonos svarbą mūsų visų gyvenime.
Atidarymo po rekonstrukcijos šventę vainikavo mokyklos mokinių pasirodymai ir Utenos kultūros centro Vyžuonų skyriaus moterų kolektyvo "Versmė" dainos.