Su tarptautine Mokytojų diena!

Mokytojo dienos proga Užpalių gimnazijos Vyžuonų pagrindinio ugdymo skyrius dūzgė kaip smagus bitynas. Nuo ankstyvo ryto mokiniai skubėjo pasitikti savo mokytojų. Staigmenų netrūko. Skambėjo muzika, dainos,  kvepėjo kava, kepamu pradinukų pyragu. Padėkos žodžių mokytojams nešykštėjo dešimtokai ir patys mažiausieji šios bendruomenės nariai – darželinukai. Pasidžiaugę vieni kitais, (ne tik mokytojais, bet ir šauniausiais mokiniais) išsiskirstė po klases, kuriose vyko netradicinės pamokos. Kaip smagioje dėlionėje susipainiojo mokomieji dalykai ir jų mokytojai: lietuvių kalbos mokytoja mokė piešti ir gilintis į save, matematikos pamoka atsidūrė nenuspėjamose geografinėse platumose, o istorija... Galiausia šią ,,smagią dėlionę“ vainikavo šokių pamoka, į kurią buvo pakviesti visi: ir mokiniai, ir mokytojai. Šokių ritmui nebuvo abejingų...
     Ir nors visi geri dalykai turi pradžią ir pabaigą, Mokytojų diena nesibaigia, ji tęsiasi tol, kol yra mokinių ir juos mokančių mokytojų, kurie kiekvieną dieną gali paversti švente.