Rugsėjo pirmosios šventė

Rudeninis gervių klyksmas nusinešė vasarą ir visi pajutome, kaip pamažu miškais ateina ruduo. Bet ne tik nostalgiją ir rudenišką rimtį jis atneša. Su jaunatvišku klegesiu, veržlumu ir šurmuliu į mokyklą sugrįžta tikrasis gyvenimas - prasideda nauji mokslo metai.

2017 m. Rugsėjo pirmosios šventėje Vyžuonų pagrindinėje mokykloje būriavosi kaip niekada daug žmonių: tėvai ir kiti šeimos nariai atlydėjo moksleivius, pasiruošusius vėl kopti į žinių šventovę.

Džiugu, jog mūsų būrį šiemet papildė ir dar keli pirmokai. Juos pasitiko ir savo rūpesčiu apglėbė pirmoji mokytoja R. Davniukienė, pasveikino mokyklos svečiai, į klasę palydėjo dar labiau ūgtelėję ir surimtėję vyriausieji mokiniai - dešimtokai.

Šventės dalyvius netikėtai aplankė iš pasakų knygos atklydęs Zuikis Puikis. Linkėdamas, kad mokslo metai visiems būtų saldesni, jis pasirūpino ir saldžiomis vaišėmis.

Skambutis visus pakvietė į pirmąją pamoką, o tiksliau - į dar vieną didelio ir šviesaus gyvenimo kelio etapą. Tikime, kad jis bus visiems sėkmingas.