Rugsėjo pirmosios šventė

Gražų rugsėjo pirmosios rytą Vyžuonų pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai rinkosi į Vyžuonų šv. Jurgio bažnyčią, kurioje parapijos klebonas E. Staleronka aukojo šv. Mišias už Vyžuonų mokyklos bendruomenę.
    Vėliau šventė persikėlė į Vyžuonų pagrindinę mokyklą. Skambant himnui geriausiai besimokančios mokinės – Rugilė Diržytė ir Vilma Diržytė -  pakėlė Lietuvos vėliavą, skelbiančią jog nauji mokslo metai jau prasidėjo. Susirinkusiuosius sveikino mokyklos direktorius R. Žvirblis, pavaduotojos R. Morozovienė ir D. Diržienė, seniūnas A. Remeikis, bendrijos pirmininkė V. Slapšinskienė, į tuos, kurie nedalyvavo mišiose, dar kartą kreipėsi parapijos klebonas E. Staleronka. Mažiesiems mokiniams, pirmokams, seniūnas įteikė Pirmoko pasus, dešimtokai – dovanėles.
    Šventės metu dainelėmis linksmino mokyklos ansamblis „Spindulėlis“, vadovaujamas muzikos mokytojo E. Gutausko.  Rudens gėrybes dalino į svečius iš miško atstraksėjusi voveraitė.
    Po oficialiosios dalies visi rinkosi į pirmąją pamoką, kurioje mokiniai susitiko su klasių auklėtojomis, pasidžiaugė prabėgusia vasara, nusiteikė kruopščiai dirbti naujais mokslo metais.