Šeimos šventė

Mokykloje sėkmingai prigyja naujos tradicijos. Gegužės 13 dieną jau trečiąjį kartą mokykloje organizuota Šeimos šventė „Šeima – jėga“. Šventę pradėjo patys mažiausi mokykloje – ikimokyklinukai. Savo gražiausius posmus, šokius, daineles jie skyrė visoms mamoms, tėveliams, močiutėms, seneliams, broliams ir sesėms. Po koncerto mokytoja Nijolė Dudzinskienė pakvietė Šveckų, Kazlauskų, Svarauskų ir jungtinę Venckų bei Kviklių šeimas dalyvauti konkurse „Šeima – jėga“. Šeimos varžėsi „Proto mūšyje“, mašinėlių lenktynėse, žuvelių gaudymo varžytuvėse, pasitikrino geometrijos žinias, piešė. Konkurso metu daina keitė dainą, netrūko šypsenų bei aplodismentų. Nugalėjo, žinoma, draugystė, bendradarbiavimas, pastangos ir nuoširdūs santykiai, nes visos šeimos pasirodė puikiai. Į šventę atvyko LK KASP Vyčio apygardos 5-osios rinktinės Utenos 507 pėstininkų kuopos kariai savanoriai, kurie mokyklos bendruomenei pristatė savo veiklą bei ginkluotę. Vėliau šventės dalyviai žaidė kvadratą, rungėsi įvairiose estafetėse. Mokytojos Vilma Rudokienė ir Vanda Jermakienė mokė, kaip karpiniais papuošti burbulus. Šventės pabaigoje visa mokyklos bendruomenė, lyg šeima, susirinko prie bendro stalo.