Mokinio diena 2016

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, vyko Mokinio diena. Mokytojai stengėsi sugalvoti kuo įdomesnės veiklos. Atsiliepdami į Naisių vasaros kvietimą visi mokiniai dalyvavo jau tradicija tapusiame konkurse „Vaikų Velykėlės 2016“ ir sukūrė Didįjį margutį.

Didžiausia atrakcija – margučių ridenimo varžybos, kuriose dalyvavo nuo ikimokyklinuko iki devintoko. Pradinių klasių tarpe nugalėtoja tapo Geisvilė Eigėlytė, vyresniųjų klasių – Gabrielė Beimonaitė. Vėliau vyko „Gudručių karai“. Vyresniųjų grupėje prizą laimėjo Artūras Bielinis, nuo jo vos vienu taškeliu atsiliko Vilma Diržytė. Pradinukų grupėje „gudrute“ tapo Erika Bielinytė. Stadione organizuotos sportinės varžybos pritraukė daug dalyvių ir sirgalių. Po visų linksmybių laukė mokytojų organizuota arbatėlė. Taigi, šventė buvo nuotaikinga, linksma, įdomi ir „skani“.