Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena Vyžuonose

Į tradicinę Kovo 11-osios - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo – šventę tradiciškai rinkosi pulkininko P. Saladžiaus Utenos 9-osios rinktinės, Užpalių gimnazijos, Leliūnų ir Vyžuonų pagrindinės mokyklos šauliai bei mokiniai. Šventė prasidėjo Vyžuonų vienkiemyje, pulkininko gimtinėje, pagarbos atidavimu, priesaikų ir pasižadėjimų ceremonija. Garbingas Šaulių sąjungos gretas papildė jaunieji šauliai, taip pat mokyklos direktorius R. Žvirblis, seniūnas A. Remeikis ir mokytoja V. Valančauskienė. Vėliau šventė persikėlė į mokyklą, kur visus susirinkusius sveikino mokyklos direktorius ir džiaugėsi draugyste su šauliais, seniūnas linkėjo saugių startų ir finišų. Mokyklos kieme padaryta jau tradicinė nuotrauka su trispalvėmis. Po minėjimo prasidėjo startai . Dalyviai rungėsi Vyžuonų mylios bėgimo, baudų ir tritaškių mėtymo, šaudymo, smiginio, šauliškų estafečių varžybose. Vyžuonų mylią sėkmingiausiai įveikė R. Vilimas, jam ir atiteko Vyžuonų seniūno taurė, antrąją vietą iškovojo V. Molis, trečiąją - E. Trakas. Smiginio varžybas laimėjo V. Rudokienė, A. Bielinis iškovojo antrąją, A. Paškevičius ir P. Eigėlis - trečiąją vietą. Taikliausia šaule tapo A. Nakutytė, A. Banevičiūtė buvo antra, R. Diržytė - trečia. Vaikinų tarpe pirmąją vietą iškovojo V. Molis, antroji vieta atiteko A. Šapokai, trečioji - A. Sugintui. Baudas geriausiai mėtė L. Žemaitis, A. Pivoriūnas ir G. Malinauskas. Tritaškių mėtymo varžybas laimėjo A. Šapoka, E. Stragaitė ir A. Kuvik. Rinktinės vadė A. Tidikienė nugalėtojus apdovanojo diplomais bei saldžiais prizais, pasveikino šią dieną gimusius. Po sėkmingų finišų visų laukė šauliška košė ir kvapni arbata.