Vyžuonų pagrindinės mokyklos projektas „Bendruomeniškumo skatinimas mokyklos sporto salę pritaikant vietos bendruomenės poreikiams“

Mokyklos sporto salės grindų danga tarnavo nuo jos pastatymo 1968 metais. Per ilgus metus ji susidėvėjo, atsirado nelygumų, plyšių, tapo nesaugu mokiniams sportuoti. Mokykla įgyvendino projektą pagal Utenos regiono vietos veiklos grupės plėtros strategijos „Gyvenimo kokybė kaimo vietovėse ir kaimo ekonomikos įvairinimas“.

Gavus Europos Sąjungos ir Utenos rajono savivaldybės finansavimą buvo pakeista mokyklos sporto salės grindų danga, įsigytos dvi naujos krepšinio lentos ir du pastatomi krepšiai. Sąlygos sportuoti pagerėjo ne tik mokiniams, bet ir Vyžuonų bendruomenės nariams. Gruodžio 17 dieną į salės atidarymo šventę atvyko geri mokyklos bičiuliai: Utenos savivaldybės administracijos direktorius J. Slapšinskas, Vyžuonų seniūnas A. Remeikis, vyžuoniškių bendruomenės pirmininkė V. Slapšinskienė, projekto veiklos grupės narės, Vyžuonų klebonas E. Staleronka, plk. Prano Saladžiaus šaulių 9- osios rinktinės vadės pavaduotojas R. Eigėlis, meistras, įgyvendinęs grindų atnaujinimo projektą, A. Skrebūnas. Projekto veiklos grupės narės padėkojo mokyklos direktoriui R. Žvirbliui už nuoširdų bendradarbiavimą ir išreiškė viltį sulaukti naujų idėjų, siekti gerų sportinių rezultatų. Svečiai buvo pakviesti dalyvauti meistriškumo varžybose, koncertavo „Spindulėlio“ dainininkės.