Turininga išvyka

Mūsų mokyklos mokiniai ir keletas mokytojų dalyvavo mokyklų įrangos, mokymo priemonių ir technologijų parodoje „Mokykla be sienų 2015“, vykusioje Lietuvos parodų ir kongresų centre, kur lankytojai buvo supažindinami su mokymo naujovėmis, ugdymo metodikomis ir priemonėmis, mokyklų įranga.

Mokinius sudomino įvairios laboratorijos ir jose organizuojamos veiklos, jie stebėjo šou, vykstančius renginių scenoje. Visko pamatyti ir išgirsti nebuvo galimybės, nes mūsų laukė dar keli įdomūs istoriniai objektai. Karo technikos ir transporto muziejuje pamatėme karinės technikos ekspoziciją: pabūklus, minosvaidžius, karinių jūrų pajėgų katerius bei jų ginkluotę, įvairią ratinę ir vikšrinę techniką, įvairius automobilius. Labiausiai patiko tai, jog šiame muziejuje, skirtingai negu kituose, eksponatus galima liesti rankomis, o kai kuriuose ir pasėdėti. Toliau mūsų ekskursija tęsėsi Dubingiuose. Šio krašto muziejuje, įsikūrusiame buvusioje karčiamoje, eksponuojami liaudies buities, namų apyvokos ir darbo reikmenys, nuotraukos. Pavaikščiojome po istorinę Dubingių piliavietę, kurioje rasta žymios Radvilų giminės kapavietė, pasigrožėjome nuo kalno atsiveriančiais nuostabiais gamtos vaizdais.
            Namo grįžome pavargę, bet daug pamatę, sužinoję, patyrę daugybę įspūdžių.