Rudens gėrybės

Praėjusias dvi savaites ikimokyklinukai domėjosi rudens gėrybėmis. Kartu su auklėtojomis vaikai mokėsi eilėraščius apie rudenį, storą poną pomidorą. Piešė, darė aplikacijas, lipdė, skaičiavo, lygino  daržoves ir vaisius, tyrinėjo pomidorą. Auklėtojos kartu su vaikučiais spaudė sultis iš obuolių, kriaušių, vynuogių, morkų ir jas ragavo, pjaustė daržoves, iš kurių pagamino puikią mišrainę.

Utenos visuomenės sveikatos centras ikimokyklinukus pakvietė dalyvauti konkurse „Mūsų sveika puokštė“. Vaikai su tėveliais sukūrė nuostabius darbelius iš rudens gėrybių. Spalio 8 dieną pas vaikučius į svečius atvyko Voverytė (Utenos visuomenės sveikatos centro darbuotoja), kuri liko sužavėta vaikų ir tėvelių kūrybiškumu ir išmone. Vaikučiai padeklamavo eilėraščių. Voverytė visus darbelius nufotografavo ir nusiuntė į konkursą. Ji papasakojo, kad daržoves ir vaisius labai sveika valgyti, nes juose labai daug vitaminų. Viešnia visus pavaišino raudonšoniais obuoliukais.