Mokytojo diena

Mokytojo diena prasidėjo mokyklos vestibiulyje sveikinimais ir atostogų suteikimu mokytojams. Jų vietas užėmė aštuntokai ir devintokai, o mokytojai tapo jų padėjėjais. Kotryna tapo lietuvių kalbos, Vidas – dailės, Artūras – istorijos, Lukas ir Mindaugas – kūno kultūros, o Milda su Gabija – choreografijos mokytojais bei mokytojomis. Po pamokų vėl visi rinkosi į vestibiulį. Čia mokytojus pasveikino Vyžuonų seniūnas, bendruomenės pirmininkė, ikimokyklinukai. Aštuntokai ir devintokai paruošė mokytojams relaksacijos salę, ją papuošė, padengė stalus. „Barmenai“ Vidas ir Tomas pateikė arbatą, kavą, ledus, skambėjo muzika, devintokai skyrė palinkėjimus balionuose, veikė piešinių paroda „Mano mokytojas“. Pasveikinti mokytojai pensininkai, ant mirusių mokytojų kapų padėtos gėlės bei uždegtos atminimo žvakelės.

Mokytojai spalio 2 d. vyko į Taujėnų dvarą Ukmergės rajone, susipažino su dvaro istorija, dalyvavo A. Bialobžeskio ir G. Storpirščio muzikos ir poezijos vakare, spalio 5 d. Utenos kultūros centre dalyvavo Mokytojo dienos minėjime ir žiūrėjo Vilniaus Kamerinio teatro spektaklį „Vertėjas“.