Medžių lajų take

Mūsų mokyklos mokiniai mielai lankosi Anykščių krašte. Vasaros pabaigoje atidarytas dar vienas turistų traukos objektas – Anykščių šilelio medžių lajų takas, vienintelis ne tik Baltijos šalyse, bet ir Rytų Europoje. Minios smalsuolių visą vasarą traukė į Anykščius. Daugelis mūsų mokyklos mokinių vasaros atostogų metu ten jau apsilankė su tėveliais. Na, o ten nebuvę, turėjo galimybę apsilankyti su draugais ir mokytojais. Pereidami šiuo taku žavėjomės rudenėjančia Anykščių gamta, o drąsiausi pakilo į 35 metrų aukštį pamatyti A. Baranausko apdainuotą šilelį, Šventosios vingius. Manome, jog medžių lajų takas kiekvienu metų laiku vis kitoks, todėl ten lankysimės skirtingais metų laikais.

Pasidžiaugę Anykščių gamta smagiai laiką leidome kartodrome.