Rudenėlio šventė 2015

Rudenėlio šventė - pati laukiamiausia šventė mokykloje. Joje, kaip ir kiekvienais metais, dalyvauja 1-5 klasių mokiniai. Šiemet šventė prasidėjo mankšta aikštelėje pagal dainą iš spektaklio „Čipolinas“. Po to visos klasės ruošė parodėlę „Rudeninis šypsnis“. Koridoriaus palangės pasipuošė nuostabiausiais kūriniais. Čia puikavosi „Ūkininko sodyba“, „Kapitonai Edvinas ir Ciliukas“, „Ežiukų ir grybų miškai“. Ruduo - metas, kai įvairiaspalviai lapai dengia žemę, o mes nusprendėme iškarpyti rudeninius lapus ir jais papuošti mokyklą. Ruduo - gėrybių metas.

Mokiniai atsinešė įvairiausių gėlių, pririnko kankorėžių, gilių, obuolių, kaštonų ir visi dėliojo kilimą, kuris papuošė mokyklos kiemą. Rugsėjo 21-27 dienos paskelbtos Europos „Judėjimo savaite“, todėl, pasipuošę rudeninių spalvų marškinėliais, bėgome: ir patys mažiausi ikimokyklinukai, ir vyresnieji, ir mokytojai. O gerai padirbėjusius Dėdė Rudenėlis sukvietė prie bendro stalo pasmaližiauti rudeniniais desertais ir arbata.