Šeimos šventė Vyžuonose

Gegužės 15-joji – Tarptautinė šeimos diena, simboliškai  įsiterpusi tarp dviejų gražiausių švenčių - Mamos ir Tėvo dienų. Ta proga Vyžuonų  pagrindinėje mokykloje vyko renginys, skirtas Šeimos dienai paminėti. Nuo pat ankstaus ryto vyko įvairios veiklos, kuriose tėvai su vaikais galėjo kartu rungtyniauti, pažaisti, pabendrauti. Konkurse – žaidime Šeima – jėga! tėvai ir vaikai turėjo galimybę išmėginti  savo  sumanumą, pastabumą. Džiaugiamės Vaidos ir  Audriaus Ilčiukų, Onutės ir Vyganto Sprindžių, Sigitos ir Daliaus Maknių, Danguolės ir Roberto Ruzgų,  Kristinos ir Egidijaus Svarauskų šeimų pasirodymais.  Na, o konkursą  linksmomis dainomis bei trankia muzika pagyvino mokytojų Vilmos, Ritos, Daivos, Edmundo ir devintoko Valento kapela Vyžela

Džiaugsmingų akimirkų tikrai netrūko sportinėse veiklose. Smiginio varžybose rankos taiklumą galėjo išbandyti visi norintys: ir mokiniai, ir tėvai, ir mokytojai. Lauko aikštelėje vyko draugiškos krepšinio varžybos.
    Pasportavę visi skubėjo į aikštelę prie mokyklos, kur jau laukė svečiai: policijos bičiulis šuo Amsis  ir Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato  pareigūnai. Renginio dalyviai buvo supažindinti su kinologų darbo specifika, tarnybinis šuo Grantas pademonstravo savo pėdsekio gebėjimus, o vaikų numylėtinis Amsis pavaišino saldainiais ir  padovanojo atšvaitus, kad po šventės visi sėkmingai grįžtų į namus.
    Atsisveikinę su bičiuliu Amsiu ir jo draugais, tėveliai ir vaikai nuskubėjo į menų dirbtuvėlę Pasidaryk pats. Dailės mokytojos Vandos padedami mokiniai kartu su savo mamomis iš laikraščių vamzdelių pynė žaislus, gyvūnėlius, gamino nuotraukoms rėmelius.  Ikimokyklinukai kartu su savo auklėtojomis Rita, Daiva ir Vilma tėvelius pakvietė į koncertą Graži mūsų šeimynėlė. Vaikai dainavo, šoko, deklamavo eilėraščius brangiausiems šeimos nariams. Taigi, veiklos užteko visiems. Šeimos šventę vainikavo  vaikų pop grupės Spindulėlis koncertas (vadovas Edmundas Gutauskas).  Po koncerto buvo smagu visiems pabendrauti prie arbatos puodelio.