Susitikimas su leidyklos „Burokėlis“ direktore

Gegužės 14 dieną, 11 valandą, Vyžuonų bibliotekoje vyko susitikimas su kraštiete, leidyklos „Burokėlis“ direktore Jurga Liaubaite, buvusia Vyžuonų vidurinės mokyklos mokine. Direktorė papasakojo apie leidyklos leidžiamas knygas, paskaitė knygučių ištraukas. Leidykla „Burokėlis“ jau yra išleidusi septynias knygas, skirtas 2-8 metų amžiaus vaikams:

„Didysis pasaulio katilas“. „Kitų kraštų skoniai“, „Viskas apie trolius“, „Mažasis laiko vagis“, „Princesei pučia pilvą“, „Karalaitė, drakonas ir narsusis riteris“, „Mažasis Pabaisiukas sako NE!“. Jurga Liaubaitė atsisveikindama palinkėjo vaikams gerai užbaigti mokslo metus ir pažadėjo, atvykti kitą kartą pristatyti naujai išleistas knygas. Po renginio vaikai įsigijo naujų, dažais kvepiančių knygelių.