Mokinio diena

Iš anksto žinojome, kad balandžio 13 dieną mokykloje vyks tradicinė Mokinio diena ir jos labai laukėme. Per pirmą pamoką marginome margučius tautiniais raštais ir visos mokyklos mokiniai sukūrė labai gražų ažūrinį margutį. Kadangi Mokinio diena vyko po Atvelykio, ridenome margučius.

Geriausiais  šių metų ridentojais tapo pradinukai Erika ir Igoris, vyresnieji – Milda, Tomas, Deividas. Dalyvavome viktorinoje apie rūkymą. Svarbiausios Mokinio dienos varžybos – „Gudručių karai“. Jose dalyvavo tam teisę išsikovoję mokiniai: Kotryna, Skaistė, Paulina, Vilma, Glorija, Žilvinas, Mangirdas, Violeta, Lukas, Agnė. Konkursas vyko keturiais etapais. Iškritę gavo paguodos prizus, o šių metų „gudrute“ tapo aštuntokė Vilma, antroji vieta atiteko septintokei Kotrynai, trečioji - šeštokei Skaistei. Kas dar turėjo noro, galėjo jėgas išbandyti linksmųjų estafečių varžybose. Su nekantrumu lauksime kitos Mokinio dienos.
Agnė Kaškevičiūtė, Gabrielė Beimonaitė