Vasario 16-osios minėjimas Vyžuonose

Vasario 13 dieną mokyklos bibliotekoje vyko renginys, skirtas Vasario 16-ajai paminėti. Šventės vedėjai Skaistė, Paulina, Lukas ir Valentas priminė susirinkusiems svarbią istorinę datą bei jos reikšmę mūsų tautai, mums, kad gyvename valstybėje, kurioje laisvai galime siekti mokslo bei žinių.  Mokyklos direktorius Rimantas Žvirblis perskaitė 1918 metų vasario 16-os dienos Lietuvos nepriklausomybės aktą, kuris skelbė tautai valstybinę laisvę, atvėrė galimybes laisvai lietuvių tautos, kalbos, mokslo, kultūros bei politikos plėtrai.

Šventės dalyvius sveikino Vyžuonų seniūnas Audrius Remeikis. Ikimokyklinės grupės vaikučiai  bei visų klasių mokiniai skyrė gražiausius posmus savo nepriklausomai tėvynei. Šventę vainikavo Utenos vaikų muzikos mokyklos folkloro studijos ansamblio „Sietynas “ (vadovė Rima Garsonienė) koncertas. Nuoširdžiai jiems dėkojame. Bibliotekoje galime pasigrožėti moksleivių piešiniais tema "Su gimtadieniu, Lietuva".