Kelionė į Vilnių

Gruodžio 30 dieną 5-6 klasių mokiniai vyko į Vilnių. Mes norėjome aplankyti Katedrą bei jos požemius, Lietuvos nacionalinį muziejų, LDK valdovų rūmus, taip pat pasigrožėti šventiniu Vilniumi.
Lietuvos nacionaliniame muziejuje mes daugiau sužinojome apie LDK kunigaikščius. Labiausiai mums patiko pasiskirsčius komandomis dėlioti dėlionę su kunigaikščių atvaizdais, kilnoti kardą ir skeptrą.

Katedroje ir jos požemiuose gidas praplėtė mūsų žinias apie LDK nusipelniusius asmenis, pamatėme jų karūnas bei kriptas su jų palaikais.
       Daugelis iš mūsų pirmą kartą apsilankė valdovų rūmuose.Čia susipažinome su Lietuvos valstybės bei jos valdovų  istorijos ir kultūros paveldu, unikaliais  archeologijos radiniais, dailės kolekcijomis. Mus sužavėjo tarptautinė paroda “Europos Viduramžių ir Renesanso gobelenai”.
       Aplankę žymiausius sostinės istorinius objektus, pasigrožėję šventiniu Vilniumi, likome labai patenkinti.

Paulina Zujytė, 6 klasės mokinė