Kalėdų karnavalas

Nuaidėjo kalėdinis karnavalas  mokykloje. Šių metų karnavalo tema „Duokim garo“. Jau visą gruodį mokykloje skambėjo liaudiška muzika, visų klasių mokiniai nuoširdžiai rengėsi pasirodyti kuo išmoningiau, tėvelius bei žiūrovus pradžiuginti gražia liaudiška muzika, liaudies šokiais bei rateliais.

Nužvangėjus nulekiančių elnių rogėms salėje pasirodė Kalėdų senelis. Jį liaudiška polka sutiko naujai sukurta kapela „Vyžela“.  Pirmokai savo pasirodyme augino pupas, o šeštokai, kuriems neužteko pupų, virė košę. Antrokai, kurie mėgsta staugti, cypti, striksėti, trypė „Miško žvėrių polką.“ O kai septintokai šoko žemaičių liaudies šokį „Meškutė“, net žemė dundėjo. Apie tai, koks buvo piemenėlių gyvenimas, pasakojo trečios klasės folklorininkai. Penktokai, tapę ateinančių metų simboliu - ožkomis ir ožiais, išmoningai suvaidino „Du gaidelius“. Ketvirtokai visiems parodė, kam reikalinga kepurė. Smagiai „Kepurinę“ šokę ketvirtokai nepažadino po klevu gulinčių aštuntokų ,kurie liko neabejingi mergužėlei. Devintokai visus kvietė  „Polkai su ragučiais“,  „Spindulėlis“ traukė kalėdines dainas, na, o „Vyžela“ visus žavėjo smagiomis liaudies melodijomis.  Buvo smagu ir nepakartojama!