Akcija „KNYGŲ KALĖDOS“ 2014

Knygų Kalėdų akcija Vyžuonų bibliotekoje prasidėjo lapkričio mėnesio pradžioje. Visą lapkričio mėnesį kiekvieną dieną po pamokų 1 – 4 klasių mokiniai skaitė V. V. Landsbergio „Obuolių pasakas“, piešė iliustracijas. Puikūs, spalvingi piešiniai papuošė bibliotekos interjerą. Lapkričio 27 dieną, po penkių pamokų, bibliotekininkės pakvietė mokinius į viktoriną „Obuolių pasakos“.

Įspūdžių buvo daug, nes, kad ir knyga skaityta, bet klausimai painūs, teko pasukti galvas. Už teisingą atsakymą į kiekvienos klasės krepšelį krito obuolys. Į viktorinos klausimus puikiai atsakė, surinko 18 obuolių ir pirmąją vietą iškovojo antros klasės mokiniai, antroji vieta atiteko trečiokams, surinkusiems 13 obuolių. Ketvirtokai surinko 10 obuolių ir buvo trečioje vietoje. Visiems buvo smagu,  gera dirbti komandoje. Išsiskyrėme tikėdamiesi skaityti naujas knygas.

Bibliotekininkės
Daiva Pilkauskaitė,