Tolerancijos diena 2014

Šiais metais tarptautinę Tolerancijos dieną pasitikome su Tolerancijos knyga. Visų klasių mokiniai visą savaitę kūrė savo knygos puslapį, į kurį sudėjo žymių žmonių  mintis apie toleranciją, kaip jie patys supranta šią sąvoką, tolerancijos ir netolerancijos pavyzdžius iš mūsų kasdienio gyvenimo.

Taip pat per klasės valandėles diskutavo šia tema, pradinukai žiūrėjo ir aptarė animacinį filmuką, kuo baigiasi netolerancija kitam, vyresni mokiniai klausėsi pasakojimo apie netoleranciją ir kitokius žmones ir atliko užduotis. Penktadienį visa mokyklos bendruomenė susirinko į biblioteką, kur kiekviena klasė pristatė savo knygos puslapį, žiūrėjo filmą, kaip garsūs žmonės supranta ir vertina toleranciją. Didžiulė Tolerancijos knyga visus metus bus eksponuojama mokyklos bibliotekoje.

Socialinė pedagogė Vilma Rudokienė