K. Donelaičio jubiliejaus paminėjimas Vyžuonų bibliotekoje

2014 metai Lietuvoje paskelbti Kristijono Donelaičio metais. Paminėdami lietuvių literatūros pradininko garbingą 300 metų jubiliejų spalio 23 dieną Vyžuonų miestelio bendruomenė, mokiniai ir mokytojai susirinko į biblioteką. Apie didžiojo būrų dainiaus gyvenimą ir jo šviesią asmenybę pristatymą padarė bibliotekininkė Irena Bražiūnienė.

„Metai“ – didžiai poetiškas šio talentingo poezijos meistro kūrinys. Susėdę aplink stalą skaitėme ištraukas iš „Rudenio gėrybių“. Mokinių ir bendruomenės atstovų lūpomis skambėjo ištraukos apie darbą, būrų gyvenimą, šventes, maisto ruošimą, gamtos vaizdus.
            Bibliotekoje veikia paroda, skirta Kristijono Donelaičio jubiliejui paminėti.