Rudenėlio šventė 2014

Krintantys lapai, pilni sodai prinokusių obuolių , kasryt besiplaikstantys voratinkliai priminė: laikas Rudenėlio šventei. Padedami tėvelių  bei mokytojų vaikai pagamino gražių, originalių darbelių iš rudens gėrybių. Visa mokykla žavėjosi šia nuostabių kūrinių ekspozicija. Mokyklos pievelėje iš gėlių, obuolių, šieno išmoningai išsirangė Vyžuonų simboliu tapęs žaltys. Jį sukūrė pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos.

Vėliau visi, pasipuošę rudens personažais, skubėjo į stadioną dalyvauti Europos judėjimo savaitės bėgime. Čia 250 metrų sėkmingai įveikė ikimokyklinukai, 500 metrų - 1-4 klasių, 1000 m - 5-8 klasių mokiniai, devintokai ir mokytojai bėgo mylią. Už dalyvavimą šiame bėgime mokykla pelnė TOK prezidentės D. Gudzinevičiūtės padėką.
            Šventė baigėsi koncertu ir kiekvienos klasės pagamintomis vaišėmis iš rudens gėrybių. Smagu pabūti kartu ir pasidžiaugti auksaspalvio rudenėlio dovanomis.